1 зiрка2 зiрки3 зiрки4 зiрки5 зiрки (ще без рейтингу)
Loading...

За даними поліції, конфлікт виникає між новим орендарем будівлі, який хоче звести висотний будинок та людьми, які там займаються.

Офіційно СК «Восход», разом із Будинком культури «Дніпро» та Стадіоном «Восход», належав до об’єктів соціальної інфраструктури збанкрутілого ще 1997 року «Київського радіозаводу». У процесі припинення підприємства спорткомплекс опинився у складі ліквідаційної маси банкрута і перейшов до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Саме воно мало б раз і назавжди вирішити долю нерухомого майна Київського радіозаводу. Однак, на тлі безкінечної судової тяганини й суперечок, майбутнє СК «Восход» усе частіше почало хвилювати не тільки представників територіальної громади Дарниці, а й депутатів Київської міської ради, народних обранців і, що найцікавіше, невідомих груп агресивно налаштованих молодиків, котрі відстоюють власні майнові інтереси.

20 вересня 2017 року Київрада, реагуючи на своє протокольне доручення, прийняте на пленарному засіданні 14 вересня цього року, надіслав листа до Департаменту комунальної власності КМДА про прийняття організаційно-правових заходів щодо збереження спортивного комплексу “Схід” за адресою Бориспільська, 8 і можливості взяти його в оперативне управління КП “Спортивний комплекс” до прийняття в комунальну власність.

У той же час мер міста запевнив, що забезпечить охорону комплексу “Восход”.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here