1 зiрка2 зiрки3 зiрки4 зiрки5 зiрки (ще без рейтингу)
Loading...

Вони змагаються, перемагають та вірять у свої сили . В Чехії відбувся Міжнародний чемпіонат з карате під назвою Чехія Оpеn.

На змаганнях були представлені європейські команди, Україну представляли близько 10-ти команд. Одні з кращих результатів показали спортсмени, які займаються в клубі «Ліон».

Чемпіонат проходив в двох розділах ката і куміте, вікова категорія становила від наймолодшого учасника віком від 8-ми років до найстаршого 35-ти. Спортсмени по особливому готувались до великого Чемпіонату, розповідають що результатом дуже задоволені, проте це не перша їхня перемога і не перші нагороди. Юніори справжні патріоти, вони стверджують, що саме Україна була найкращою, коли йде підгтовка до подібних Чепіонатів дуже важливо тримати себе в формі, адже по переду ще багато спроб потрапити до складу кращих.

По кількості золотих медалей клуб Ліон знаходиться на другому місці. Сьогодні спортсмени вже розпочали підготовку до змагань, які пройдуть в Чернівцях, туди відправиться молодший склад спортсменів, а далі підготовка, як для дорослих так і для молодших, будуть готуватись до міжнародного турніру в Києві.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here