1 зiрка2 зiрки3 зiрки4 зiрки5 зiрки (ще без рейтингу)
Loading...

Створюємо спеціально облаштований майданчик для вигулу собак. Відповідальність. Толерантність. Культура утримання собак.
За статистикою, кожна п’ята родина в Києві – володарі собаки. Проте, ні в столиці, ні в жодному місті України нема ні єдиної спеціально облаштованої зони для вигулу собак, яка була би оснащена снарядами та мала безкоштовний доступ. Це означає, що і собаки і діти гуляють в одних і тих самих парках, на одних і тих самих майданчиках, в одній і тій самій пісочниці. Просто через те, що іншого вибору у власників тварин нема.
Відсутність місць для вигулу собак породжує низьку обізнаність в культурі утримання собак. Це позначається на повній безвідповідальності деяких власників, як наслідок – порушення правил вигулу та утримання в цілому. Через відсутність культури в цьому напрямку страждають як відповідальні власники, так і інші верстви населення.
Минулої весни, проблема вигулу собаки постала переді мною особливо гостро. Заручившись підтримкою таких самих власників собак, як я, ми знайшли ділянку для майданчика, яка відповідає всім вимогам на розі вулиць Ревуцького та Здолбунівської. Наступним кроком наша новоутворена команда провела акцію зі збору підписів мешканців району щодо згоди на облаштування майданчика. Наш місцевий депутат підтримав ініціативу, тож через нього ми подали заявку в екологічну комісію. Першою нашою перемогою було схвалення заявки!
В подальшому наш майданчик пропонуватиме показові виступи дресированих собак, тренінги та декілька безкоштовних занять з тренерами відкриють власникам тварин можливості їх чотирилапих друзів, та вони зможуть отримати перші результати – адже керованою собакою в місті набагато простіше.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here