1 зiрка2 зiрки3 зiрки4 зiрки5 зiрки (ще без рейтингу)
Loading...

Декілька слів про проекти №86 і №498, Слов’янська та Скандинавська гімназії. По змісту ці проекти практично однакові – спортивні майданчики, смуга перешкод, озеленення території.

Ні для кого не секрет, що коли школи будувались ніхто не закладав в бюджет кошти на людські футбольні стадіони і якісне спортивне обладнання. В результаті в обох гімназіях по факту стоять дві футбольно-баскетбольні площадки, якими користуватись не тільки не зручно, але й небезпечно – на одній площадці кривий асфальт, на іншій – гострий щебінь, який стирає дітям при падінні ноги в кров. В одній гімназії воркаут-зони взагалі немає, в іншій її зробили напевно по зразку 30-х років. Все решта – пустеля для вигулу собак… При цьому, нагадаю, що обидві гімназії завдяки відмінним керівникам – є в усіх рейтингах успішності серед усіх українських загальноосвітніх шкіл.

Отже, що ми маємо: дві зразкових переповнених гімназії, які є лідерами успішності серед київських шкіл і в яких НЕМАЄ!!! належної фізкультурно-спортивної бази.

Але так сталось, що діти клубу “Сьогун” вже понад 10 років тренуються в спортивних залах цих гімназій. І ми щиро переживаємо за спорт в нашій країні та майбутнє наших дітей.

Саме тому, за підтримки районного Управління освіти, районної адміністрації та керівництва гімназій, ми створили ці проекти.

Ці проекти – це майбутнє наших дітей!

Голосуйте за проекти тут:
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/86
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/498
https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/590

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here