До чистих джерел

Хтось влучно сказав, що ми взяли планету Земля в борг у власних дітей… Гарні ж ми батьки, якщо отруюємо воду, яку вони питимуть, забруднюємо повітря, яким їм дихати, знищуємо родючі грунти, на яких потім не вдасться виростити хліб чи дерево…

Ми, люди, звикли жити одним днем та вважати себе господарями не лише Землі, а й Всесвіту… Пересихають річки? На наш вік вистачить! Спустошуємо надра? Нас це не обходить! Загадково зникають бджоли по всій Земній кулі? Байдуже!
А якщо вимруть геть усі ці маленькі комашки, людство зникне упродовж 4 років. І це не фантастика, а реальний науковий прогноз! Адже бджоли запилюють 2/3 сільськогосподарських рослин…

Пестициди, мобільні телефони, людська безвідповідальність…

І чим далі ми відриваємося від біологічних законів, тим більше страждаємо й самі! Адже стан людського організму більше, ніж на 20% залежить від якості довкілля та на 50% – від способу життя!

Тож, повертаймося до чистих джерел!

У передачі «До чистих джерел» зустрічі з провідними науковцями Полтавщини та України, людьми, які переймаються якістю нашого життя та здоров’я, станом довкілля… З тими, хто впроваджує передові енергоощадні технології та охороняє природу!

А наприкінці передачі – традиційна рубрика «Зупинись і здивуйся», у якій неймовірні факти з життя природи та людини!

Тож, повертайтеся з нами до ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ!