Наприкінці квітня в Будапешті відбувся міжнародний турнір I-Karate Global International Cup 2018 серед спортсменів з інвалідністю. Спортсмени Української федерації карате (УФК) виграли 21 медаль.

В активі української збірної, за яку виступали 11 атлетів, 5 золотих медалей, 10 срібних і 6 бронзових.

Турнір в Будапешті, організований інклюзивної Федерацією Карате (IKF), став найбільш представницьким турніром паракаратистів. У ньому взяли участь 250 спортсменів з 14 країн з чотирьох континентів.

Представники різних федерацій, стилів і клубів вперше об’єдналися в такому масштабі. Тепер вони матимуть більше шансів потрапити на чемпіонат світу, який пройде в листопаді в Мадриді.

Переможцями турніру стали: Чоповський Віталіна, Ткаченко Софія, Дикий Максим, Стегній Кароліна, Ревякіна Софія, Майдуб Сергій, Ярмолинецький Божена, Зелінський Данило. Радість перемоги зі спортсменами розділили тренери: Олександр Краков’як, Вадим Коломієць, Олег Шухман, Олексій Мінаєв. Блискучий результат став підсумком багаторічної системної роботи Комітету спорту інвалідів, який сьогодні очолює Тетяна Ушакова, президент клубу «Арей» (Львів).